Služby - Alterstudio.cz
18876
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18876,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Služby

dům

Dům

Nabízíme kompletní projekty budov, a to novostaveb, přestaveb, rekonstrukcí, konverzí atd. Projekty provádíme od fáze průzkumu, přes výtvarné návrhy po prováděcí dokumentaci. Dále projektujeme ve stejném rozsahu  interiéry  budov,  či  jiných  součástí  budov  (fasády, půdní vestavby atd.).  Rovněž  provádíme  výtvarné  návrhy  obnovy  fasád ve vesnických, či uličních nebo jiných komplexních celcích, pro dosažení zlepšení estetického vzhledu takových komplexů.

Zajišťujeme ve spolupráci s klientem přípravu realizace díla. Podílíme se na výběru dodavatelů, provádíme dozory při stavbě, a to po celou dobu realizace do kolaudace nebo převzetí díla klientem.

Ceny stavebních projektů zde.

Zahrada

Navrhujeme  nové  soukromé  zahrady  i obnovy založených  zahrad všech stylů a rozsahů, od průzkumu, návrhu (výtvarné studie, zahradně architektonická řešení) po technické řešení (osazovací plány, projekty stavebních prvků), ev. další doporučení.

Dle našeho návrhu jsou zákazníci nebo realizační firmy schopny zahradu založit. V případě zájmu se podílíme se na výběru dodavatelů a následně provádíme dozor při realizaci zahrad. Více.

Ceny návrhů zahrad zde.

zahrada
realizace a dozor

realizace a dozor

Zajišťujeme ve spolupráci s klientem přípravu realizace díla.  Podílíme  se na výběru dodavatelů či jejich hodnocení a následně provádíme dozory při provádění prací na stavbě nebo při realizacích zeleně, ať již dle našeho projektu či předaného projektu, a to po celou dobu realizace do kolaudace nebo převzetí díla klientem.

průzkumy a pasportizace budov a zeleně

Provádíme podrobná stavební zaměření budov a celků budov, zaměření fasád  atd. ve  spolupráci s  geodety  a  geology.  Ve spolupráci s mykology zjišťujeme stav dřevěných a jiných stavebních konstrukcí.

Provádíme průzkumy stavu a počtu zeleně na  daných územích. Ve spolupráci se specialisty provádíme zjištění stavu, stáří, ev.prognózy stavu celků či jednotlivých prvků zeleně.

průzkumy a pasporty
návrhy koncepcí

návrhy koncepcí záchrany a rozvoje budov a celků zeleně

Navrhujeme  způsoby  ochrany, záchrany, ev. konzervace  budov, nebo jejich částí, dále způsoby ochrany či záchrany zeleně.

vyhledávání vhodných lokalit

Vyhledáváme  lokality vhodné  pro umístění budov či celků zeleně ve vztahu k jejich charakteru, účelu a vzhledu, či speciálním záměrům klienta. Výsledek práce zohledňuje technické, společenské a estetické ukazatele výběru.

vyhledávaní vhodných lokalit
fotopráce

fotografické práce

Nabízíme fotografie z naší autorské fotobanky – výběr zde.

Zhotovujeme fotografie zeleně, krajiny, architektury aj. pro účely prezentace nebo specifických ilustrací. Dále zhotovujeme přehledové či srovnávací časové a vývojové série fotografií se záměrem zjištění změny stavu v čase.