O nás - Alterstudio.cz
18907
page-template-default,page,page-id-18907,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

O nás

Jsme ateliér zabývající se projekcí staveb, zahrad a krajinných úprav. Projektujeme novostavby, rekonstrukce stávajících objektů, včetně historických. Navrhujeme nově zakládané rodinné zahrady i rekonstrukce stávajících zahrad, včetně zahrad historických, parků a veřejných prostranství.

Poskytujeme odborné poradenství a provádíme autorský dozor, příp. koordinaci realizací.

Publikujeme na téma zahradní architektura. Profesionálně se zabýváme fotografií.

Alterstudio tvoří Jana Kolková Rydvalová a Ing. arch. Petr Kolka, navazuje na činnost P. Kolky (PK STUDIO), který od roku 1990 pracuje jako samostatný architekt a projektant na poli projekce budov.

V roce 2012 došlo k doplnění o profesi zahradního a krajinného projektanta v osobě Jany Kolkové a tak i radostnému rozšíření zájmu o zahrady, parky, krajinné celky atd. a zároveň o ideální spojení staveb a zeleně. Rádi se tak věnujeme kombinaci obojího, stejně jako odděleným úkolům.

Pracujeme ve dvojici, v případě potřeby máme k dispozici okruh spolupracovníků všech nutných profesí a zvládneme projekty různého rozsahu.

Sídlíme v Praze a jižních Čechách, ale pracujeme na celém území ČR i mimo něj.

P. Kolka je členem České komory architektů, s autorizací „A“. Domluvíme se česky, anglicky a chorvatsky.

Chtěli bychom dosáhnout harmonie, nehnané penězi, ale citlivostí a vhledem.

Petr Kolka
Jana Kolková Rydvalová
ateliér