zahrady - Alterstudio.cz
331
page-template-default,page,page-id-331,page-child,parent-pageid-18876,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

zahrady

Navrhujeme nové soukromé zahrady i rekonstrukce zahrad všech stylů a velikostí, od průzkumu, návrhu (výtvarné studie, zahradně architektonická řešení) po technické řešení (osazovácí plány, projekty stavebních prvků), ev. další doporučení. Dle našeho návrhu jsou zákazníci nebo realizační firmy schopny zahradu založit. V případě zájmu se podílíme se na výběru dodavatelů a následně provádíme dozor při realizaci zahrad.

Ceny návrhů zahrad zde.

Poskytujeme zahradní poradenství při zakládání, obnově i údržbě zahrad i jejich částí. Nabízíme rovněž odborné poradenství v péči o rostliny.

Navrhujeme úpravy a restaurace parků, veřejné zeleně a historických zahrad, krajinné úpravy menšího charakteru (solitérní výsadby, remízky, meze, stromořadí a aleje) i větší krajinné celky.

Vytváříme návrhy venkovního mobiliáře pro zahrady, parky a veřejné porostory (lavičky, osvětlení apod.) a zahradních staveb (altány, zahradní domky, pergoly, zídky apod.).